Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.