Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinese deksels
Startprijs 300 EUR

Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Twee bronzen boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Schwarzwalder tafelstuk
Resultaat: 200 EUR

Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.

Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Humidor met speeldoos
Resultaat: 80 EUR

Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 500 EUR

17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR

18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.

Gouden ring met granaat
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...

Zilveren armband met barnsteen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.

Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...

Gouden ring met oud diamant
Startprijs 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.

Dameshorloge emaille/parels
Startprijs 160 EUR

Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...

4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR

Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Chinees tafel/kamer scherm
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.

Willem Heijtman, Strandgezicht
Startprijs 650 EUR

Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Verso romance a café
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 36 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Startprijs 200 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

Antieke Japanse tafelschaal
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen tafelschaal met messing voet. Huwelijk. Afmeting: H 52 x Ø 45 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Resultaat: 550 EUR

Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Portret Jezus Christus
Resultaat: 140 EUR

Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Lot Chinese porselein (7x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.

Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen
Resultaat: 200 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR

Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.

George Seveau, Kerk in Parijs
Resultaat: 30 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed
Resultaat: 500 EUR

Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Antieke kassa, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke microscoop, mahoniehout met messing. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Ketel met comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Twee kruideniersscheppen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...

Vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 1.500 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880
Resultaat: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...

Antieke Kienzle regulateur
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.

Franse portaalklok
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klokkendragers
Resultaat: 90 EUR

Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse Hinterzappler, 1830
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Grote vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.750 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...

Renard, Strandgezicht
Startprijs 180 EUR

Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR

Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 90 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.800 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek reissecretaire
Resultaat: 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.

Franse spiegel opzetkast, 1880
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 450 EUR

Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.

Kleine Afrikaanse speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 120 EUR

Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.

Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR

Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.

Grote wandkast
Startprijs 80 EUR

Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 170 EUR

Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.

Oude Chinese tafel met drie lades
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.

Armleunstoel Petit Point
Startprijs 150 EUR

Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Schwarzwalder piedestal
Startprijs 400 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

S. Jonker, Haan met kip
Resultaat: 100 EUR

S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Resultaat: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Resultaat: 140 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Zeldzame messing tabaksdoos
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.

Antieke hangtelefoon, 1900
Startprijs 220 EUR

Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Nishapur kruik, Iran
Resultaat: 180 EUR

Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Wandpetroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.

Antieke WMF wandplaat
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.