Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.

Frits Goosen, Landschap met koeien
Resultaat: 250 EUR

Frits Goosen. 1943. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen
Resultaat: 225 EUR

M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Altink, havengezicht met boten
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.

Blok van de Velden, Wilde bloemen
Resultaat: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lot zilveren zakhorloges (8x)
Resultaat: 110 EUR

Lot met acht zilveren zakhorloges, 800/000, diverse modellen voorzien van een bewerkte achterzijde. In redelijke staat, glas kapot, missende kroon, beschadigde wijzerplaat.

Lot zilveren zakhorloges (8x)
Resultaat: 110 EUR

Lot met acht zakhorloges, in zilver en staal. o.a. Junghans en GLORY. In redelijke staat.

2 Gouden zegelringen
Resultaat: 275 EUR

Twee geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Twee ringen met een achtkantige kop één bezet met een vlakgeslepen onyx en één met een bolgeslepen onyx. Eén ring is voorzien van een ribbewerking in de...

Gouden streekhanger
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, bloemvormig model versierd met zeeuwse knopjes. ø 30 mm. ca 6,1 gram. In zeer goede staat

Zilveren broche/hanger bij
Resultaat: 70 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een bij met een zwart met geel geëmailleerd lichaam, versierd met robijnen en emaille. 35x25mm. ca 4,8 gram. In zeer goede staat

Gouden tricolour oorstekers
Resultaat: 120 EUR

Gouden tricolour oorstekers, 585/000. Een oorsteker met door elkaar getorste ringen in rood-, wit- en geelgoud. ø 10 mm. breedte 4 mm. ca 1,9 gram. In goede staat.

Zilveren choker met oud diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...

Gouden armband en collier
Resultaat: 425 EUR

Gouden collier en armband, 585/000, gemaakt uit langwerpige wit- en geelgouden blokjes bevestigd aan een karabijnsluiting. ø ca 2,7x2,7mm. lengte collier 45 cm, armband 19 cm. Totaal ca 17,8 gram. In ...

Geelgouden armband met diamant, Fope
Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-

Gouden broche met bloemen, Bonebakker
Resultaat: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...

Lot zilver, puntfilet 6x
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.

Zilveren viscouvert 6 persoons
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 833/000, met 6 messen en 6 vorken. Model Puntfilet. MT.: Fa Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort. jl.:I:1943. 18-21cm. Totaal ca 607 gram. In goede staat

Zilveren slatang
Resultaat: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van biedermeier bewerking. Amsterdam, jl.:M:1947. 18x12x2,5cm. ca 97 gram. In goede staat

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 170 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen en ruitvormig decor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. 13x10x6cm. ca 78,9 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: C:19...

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 37,2 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.

Chinees jade snijstuk
Resultaat: 70 EUR

Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Chinese wapenschotel Ø 34,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (11x)
Resultaat: 80 EUR

Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schaduwboxen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse theepot
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met rondom haven decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 14 x 22 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Kang Xi koppen
Resultaat: 190 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kop + schotels
Resultaat: 250 EUR

Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese pattipannen
Resultaat: 450 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot met tekst Ø 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Vier antieke fayence vazen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Limoges plaquettes
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.

Drie antieke tulp tegels (mangaan)
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

Villeroy en Boch kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen antiek Hollands plateel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...

Antieke Sevres dekseldoos, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Antieke visschaal, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

13x Meissen porselein (borden)
Resultaat: 100 EUR

Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.

Makkumer fruittest
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee vazen, Fischer Budapest
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.

Meissen schaal
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot antiek kristal (9x)
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Copier glazen schaal
Resultaat: 70 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie delen glaswerk
Resultaat: 45 EUR

Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Drie glazen kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Tortelduif
Resultaat: 160 EUR

Bronzen boekensteun met zwart marmeren basement. Tortelduif. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Eiken Mariabeeld
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Hank Beelenkamp
Resultaat: 100 EUR

Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 184 x 120 cm.
Resultaat: 110 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Met in het midden een medaillon. Mooi van kleur. Afmeting: 184 x 120 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 210 x 84 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Oker, floraal. Afmeting: 292 x 384 cm. In redelijk/goede staat.

2x Engelse dressboy
Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Twee armleunstoelen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.

Dagobertstoel (schaarstoel), 1880
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Resultaat: 170 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.

Eiken wandtafel in Franse stijl
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.

Antieke Engelse toiletspiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.

Essenhouten commode
Resultaat: 90 EUR

Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.

Spiegel in Haagse School lijst
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Eén-deurs kast met glas
Resultaat: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.

Duitse linnenkast, 1860
Resultaat: 250 EUR

Duitse mahoniehouten linnenkast. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 54 cm. In goede staat.

Antieke wandspiegel, 1900
Resultaat: 45 EUR

Leuke antieke mahoniehouten wandspiegel met facet geslepen spiegelglas en praktisch opbergvak. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.

Scharenstoel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten scharenstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 100 x 67 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1890
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.

Twee armstoelen
Resultaat: 250 EUR

Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.

Eiken commode
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Henri Deux buffetkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.

Duitse Grafschaft Bentheim kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1870
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.

Vitrine kast (Louis Philippe)
Resultaat: 325 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.