Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken barok commode
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos
Resultaat: 120 EUR

Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...

Gouden 50 gulden muntstuk Ned. Antillen
Resultaat: 150 EUR

Gouden 50 gulden muntstuk, 1979. Nederlandse Antillen. Libertate Unanimus. Met portret Juliana koningin der Nederlanden. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 3,36 gram. In goede staat.

Lot zilveren munten
Resultaat: 500 EUR

Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 130 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij
Resultaat: 300 EUR

Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

G.M. Munthe, Bomschuit op strand
Resultaat: 300 EUR

G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.100 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Geelgouden zakhorloge
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met gouden deksel aan de voor- en achterzijde, voorzien van een metalen stofdeksel. Mechanisch. Met witte emaille wijzerplaats en arabische cijferaanduiding. Glas zit l...

Geelgouden armband bolgevlochten, Fope
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gezaagd model geplaatst op een ovale voet met parelrand. Voorzien van beugel met ribdecor. MT.: William Hutton & Sons Ltd, Birmingham, jl.:C:1927. 12x10x11cm. ca 67...

Chinese theebus
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...

Chinese celadon pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

Zes antieke Chinese borden
Resultaat: 140 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden goed, rest haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kop + 3 schotels
Resultaat: 325 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom + onderschotel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...

Drie 18e eeuwse Cheng Lung kop/schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.

Lot oude dekseldoosjes
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse oude dekseldoosjes. Onder meer; Limoges, cloisonné et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (8x)
Resultaat: 100 EUR

Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Acht stuks 18e eeuwse bijbelse wandtegels
Resultaat: 250 EUR

Acht 18e eeuwse bijbelse wandtegels. Minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot van 15 Hollandse wandtegels
Resultaat: 190 EUR

Lot van vijftien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan wandtegels met boerderij aangezichten. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 110 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence tabakspot met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Klaauw'. 18e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 18 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.

Kleine Afrikaanse speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Biedermeier bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier bijzettafel. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 75 x 78 x 39 cm. In goede staat.

Antiek apothekers ladenblok
Resultaat: 500 EUR

Antiek eikenhouten apothekers ladenblok met twintig lades. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 76 x 235 x 39 cm. In goede staat.

Kleine Vorderzappler, 1850
Resultaat: 700 EUR

Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop, 1920
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Antiek vuursteenpistool
Resultaat: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Gouden 5 gulden munt
Resultaat: 140 EUR

Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.

Twee antieke kastanje-poffers
Resultaat: 90 EUR

Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.

Zeldzame Nishapur vogel, Iran
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

Jopie Huisman, Stilleven poppen
Resultaat: 110 EUR

Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.

Duitse School, Landschap met kasteel en visser
Resultaat: 110 EUR

Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Germania
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug
Resultaat: 120 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger
Resultaat: 275 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Rosé gouden armband, bol, met harthanger
Resultaat: 700 EUR

Rosé gouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud en deels zilveren harthanger, 750/...

Rosé gouden armband, diskvormig
Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-

Rosé gouden armband met diamant, Fope
Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-

Cassette met zilveren eierset
Resultaat: 120 EUR

Cassette met zilveren eierset, 925/000, bestaande uit een eierdop, een eierlepel en een servetband. MT.: Thomas Bradbury & sons, Sheffield, jl.: f:1923. Totaal ca 62 gram. In goede staat

Zilveren cabaret schaal
Resultaat: 190 EUR

Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 425 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas omgebouwd naar lamp, H 42 cm.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)
Resultaat: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Justitia
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beeld van Ingrid Breuers
Resultaat: 80 EUR

Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Resultaat: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.

Grote houtgestoken zeemeermin
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil beelden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Resultaat: 700 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Hollands theekastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Kamerscherm in rococo-stijl
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Twee wandvitrines
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.

Spiegel met gouden lijst
Resultaat: 190 EUR

Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 160 EUR

Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.

Antieke nachtklok, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinees houtwerk
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Gouden dukaat 1972
Resultaat: 140 EUR

Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.

Franse theekist met flacons
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.

Likeurkkelder met boulle
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht
Resultaat: 140 EUR

T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Handingekleurde gravure
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...

3x Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.