Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met parel & Diamant
Startprijs 225 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met parel en diamant. Witgouden slangcollier met een lange witgouden hanger, traanvormig bezet met een kleine singlecut geslepen diamant en een parel, ø 7 mm. Gro...

Uniek boek W.H.Dingeldein 1938
Resultaat: 375 EUR

Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...

Zilveren Djokja bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Gouden ring met saffier en zirconia
Startprijs 120 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met zirconia en saffier. Brede ring met in het midden een horizontale golvende band bezet met carree geslepen saffieren en aan weerskanten een rij met zirconia's. breed...

Henri Godet, 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre
Startprijs 2.000 EUR

Bijzonder groot antiek Frans figuur door Henri Godet. Staande vrouw. 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Gouden dukaat 1972
Resultaat: 140 EUR

Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 700 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Geelgouden rijring met Diamant
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een verlopende rij met zwaar uitgevoerde chatons bezet met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,53 ct. ø 60, breedte kop 5 mm. ca 4,2 gram. Nieuw

Antieke barometer, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Double horloge Mona Lisa
Startprijs 50 EUR

Double zakhorloge versierd met een rand van emaille en aan de achterzijde een venster met een voorstelling van Mona Lisa. Gemerkt LIJAC. Mechanisch. ø 36 mm.

Bronzen figuur van Hank Beelenkamp
Resultaat: 100 EUR

Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Antiek diorama
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Zilver vergulde armband met markesiet
Startprijs 50 EUR

Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.

Antieke majolica kachelkroon-lijst
Resultaat: 150 EUR

Antieke majolica kachelkroon-lijst. Circa 1900. Jugendstil. Floraal decor. Lijst gebroken. Afmeting: 85 x 49 x 16 cm. In redelijke staat.

Drie antieke bronzen figuren
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote ronde zetkast, 9 mm, voorzien van diverse diamanten pavé gezet aan de bovenzijde en 2 banden aan de zijkant. De diamanten lopen deels door in de b...

Zilveren kom
Startprijs 140 EUR

Zilveren kom, 835/000, rond model op ronde voet, voorzien van een gedreven bewerking met een bewerkte rand en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti-hoofd. Gestempeld: Waarborg kantoor, Schoonhoven...

4x Boeddha tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

Armband met diamant, oud slijpsel
Startprijs 2.000 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten met oud slijpsel. Een witgouden schakelarmband met een wit- met geelgouden opengewerkt element bezet met 9 briljant geslepen diamanten verlopend in grootte, ø3,5...

Bronzen sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Zotjes
Resultaat: 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.

Zilveren kelk
Resultaat: 200 EUR

Zilveren kelk, 13 lothig, 812/000, geplaatst op een ronde voet en versierd met gedreven floarle bewerking en een krans. De kelk is voorzien van een deksel met floraal gedreven decor en een knop in blo...

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Houtengestoken figuur, Putti
Resultaat: 60 EUR

Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kind
Resultaat: 425 EUR

Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Dame
Startprijs 130 EUR

19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Over de heuvels
Resultaat: 275 EUR

Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.

Zilveren wijwaterbakje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren wijwaterbakje, 800/000, gecontourneerd model, versierd met guirlande krullen en een voorstelling van Maria met kind. MT.: Henin & Cie, Paris, rond 1900. 9x17cm. ca 85 gram. In zeer goede staa...

Chinese gestoken walnoot
Startprijs 80 EUR

Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Startprijs 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel. De gehele doos is voorzien van een ribdecor. MT.: H.Kuijlenburg, Amsterdam. jl.:V:1830. 7,5x13x2cm. ca 169 gram. I...

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startprijs 200 EUR

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 140 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Startprijs 90 EUR

Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startprijs 150 EUR

Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draak/feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Drie delen kristal met zilver
Resultaat: 80 EUR

Drie delen kristal met zilver, twee bonbonschalen met geslepen rand op zilveren voet met greepje, één in vorm van een kip. ø 12-16mm, en een bonbonmand uit Boheems glas, rechthoekig voorzien van slijp...

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke Westerwald wandconsole, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

C. Kloos, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 250 EUR

C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.

Rorstrand Sweden theeservies
Resultaat: 160 EUR

Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents interieur met boer
Resultaat: 120 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke kindermangel
Startprijs 70 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 150 EUR

Bijbel met zilverwerk, 833/000, het nieuwe testament, met leren omslag voorzien van een zilveren rand en slot. 13x9x5cm. In goede staat

Lot antieke tegels (26 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Plofkip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vier wandlampen
Startprijs 50 EUR

Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee Hollandse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lampenvoet
Startprijs 400 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon lampenvoet met craquelé glazuur. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Startprijs 320 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Statenbijbel met oude en nieuwe testament, met bewerkte lederen kaft voorzien van zilveren rand, hoekstukken, elementen en 2 sloten. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:...

Antieke theestoof, 1800
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Lot zilver, puntfilet 6x
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.

Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startprijs 60 EUR

Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur en figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR

Kralenbeurs voorzien van zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Kralentas met een gecontourneerde beugel versierd met guirlandes, graveerwerk en opgesoldeerde bokalen. MT.: Ludwig, Utrecht, jl.: K:1819....

Hollandse theestoof, 1800
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 80 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari schotel van porselein met vlinder + verso bloemen decor. Eén beschadiging aan reliëf. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepels in schaal
Startprijs 90 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Twee Franse kaarskandelaren
Resultaat: 120 EUR

Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een ruiter te paard en graveerwerk op de steel. Voorzien van gravure op de achterzijde van de bak: Jetze Hieltjes Brandsma, geboren 14 augustus 1888. M...

2x J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

Twee delen Imari porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Zilveren molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Twee-lichts tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 160 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis
Resultaat: 120 EUR

Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Zilveren zoutset in cassette
Resultaat: 130 EUR

Cassette met zilveren specerijen set, 925/000, bestaande uit 2 rechthoekige bakjes met cannelures en een omgeslagen bewerkte rand. MT.: Swam & Adams, Birmingham, jl.:z:1899, 64x49mm, met 2 zilveren le...

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Dekseldoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.