Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.

Gouden ring, 21 krt
Startprijs 275 EUR

Geelgouden ring, 875/000, breed model voorzien van een diagonale gefacetteerde bewerking afgewisseld met drie banden met een gourmetbewerking. breedte 10 mm. ø53. ca 3,3 gram. In goede staat

Gouden hanger met diamant
Startprijs 400 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger met een breed hangeroog en daaronder een achtkantig geelgouden element bezet met 9 briljant geslepen diamanten in het witgouden, totaal ca 0,25 ct. Groo...

Zilveren visschep
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...

Zilveren schaal
Resultaat: 160 EUR

Zilveren schaal, 830/000, rond gecontourneerd model voorzien van ribben en een omgeslagen rand. MT.: Wilkens & Sohne, Schwabisch Gmund. ø 26cm. ca 363 gram. Wat zwarte vlekken op de bodem, verder in g...

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Startprijs 200 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Lepeldoos met zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Houten lepeldoos met inleg voorzien van 14 zilveren koffielepels en een klontjestang. 8 Lepels met biedermeiergravure, 835/000, allen voorzien van restauratie, en 6 lepels met Djokja bewerking en een ...

Bronzen beeld, Jongen met koffers
Startprijs 130 EUR

Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen schedel
Startprijs 150 EUR

Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Postzegelalbum (NL)
Resultaat: 50 EUR

Verzamelalbum Nederlandse postzegels. Niet compleet. Gestempeld + ongestempeld. Davo. 1852 - 1958. Afmeting: 31,5 x 29 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke microscoop in kist, 1930
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte theepot met figuren/floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Witgouden horloge Prisma
Startprijs 500 EUR

Witgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. horloge met een ronde kast en een verlopende gevlochten. Bij de kast is de band aan weerskanten versierd met 3 singlecut geslepen diamanten. ø kast 17 mm....

Witgouden horloge ovaal
Startprijs 600 EUR

Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Horloge met een ovale kast en een zilverkleurige wijzerplaat. De verlopende gevlochten band heeft aan weerskanten van de kast 3 briljant geslepen diamanten. 17...

4x Chinese kop + 3 schotels
Resultaat: 325 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR

Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 160 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met dubbel spijlendecor en een parelrand. MT.: A.presburg, Amsterdam, jl.:g: 1966. 14x11x6cm. ca 85 gram. In goede staat

Zilveren munten-beker
Startprijs 750 EUR

Zilveren muntenbeker, 800/000, rond gecontourneerd model voorzien van 4 munten van o.a. Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. , Leopoldvs. D.G.Ro.I.S. AVG.Ger HV.Bo.Rex. Versierd met graveerwerk...

Oude plated dwarsfluit
Resultaat: 60 EUR

Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2 Gouden ringen
Resultaat: 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met stenen. Een ring met robijn en 2 diamanten met een oudslijpsel en een ring met een zirconia, zijsteentjes ontbreken. 3,9 gram. In redelijke staat

Gouden slagring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag een klassiek chaton met een briljant geslepen diamant, ca 0,08 ct. ø64. ca 2,1 gram. In goede staat

Antiek Japans lakwerk tablet Ø 59 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japans lakwerk tablet met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 59 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Resultaat: 25 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Witgouden creolen met diamant
Startprijs 800 EUR

Witgouden creolen, 750/000, met diamant. Ovale klapcreool voorzien van 3 witgouden banden waarvan de middelste is voorzien van 15 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. Breedte 5 mm. ø creool...

Gouden slavenband met diamant
Startprijs 1.600 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diamant. Rosé slavenband met witgouden zettingen bezet met 35 briljant geslepen diamanten, totaal 0,76 ct. Flexibele armband met carabijnsluiting. breedte 2 mm. ø56x4...

Snuffbottle, Ruiters
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee snijwerk kronen (voor kasten)
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse snijwerk kronen voor kasten. Afmeting: 52 - 92 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. In redelijke staat

Antiek Chinees gedicht op papier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees handgeschilderd gedicht op geschept papier + signatuur. Vochtvlekken. Afmeting: H 85 x 45,3 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden armband met diamant
Startprijs 350 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamant. Armband met geelgouden gebogen schakels met daartussen 15 witgouden zetkasten voorzien van briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,45 ct. De armband is voorzien ...

Zilveren mergboor
Startprijs 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.

Dekseldoos met reisneccesaire
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Vier oude Parker pennen
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met oranje draak + goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese aap met scepter
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen aap met scepter, granaatappel + karakter tekens. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke porseleinen met messing lampenvoet. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Cassette met div. zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...

Opaline bokaal
Resultaat: 275 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil glas (3x)
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...

Jan Altink, havengezicht met boten
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.

Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren
Resultaat: 275 EUR

Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 260 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

Bronzen object
Resultaat: 90 EUR

Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Startprijs 300 EUR

W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Inktpot en pen met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen inktpot op koperen voet met rond zwart houten basement voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met floraal graveerwerk en bekroond met een liggende hond. MT.: Onduidelijk...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ajourgezaagd op ovale ringvoet met parelrand en florale grepen. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.: N:1973 ca 83 gram, 16x11x7cm. In goede staat

Twee grote empire vazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...

Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien
Startprijs 300 EUR

Monogram N.B. 1935. Hollandse School. Boerderij met hooimijten en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.M. Vrolijk, Studie koeienkop
Resultaat: 110 EUR

Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Twee vergulde bronzen plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Delfts inktstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Statenbijbel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startprijs 450 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.

Ikoon van zilver
Startprijs 150 EUR

Ikoon van zilver, 925/000, met een afbeelding van Jezus Christus, voorzien van een matte bewerking en deels voorzien van vergulding. De ikoon is geplaatst op een zwart houten basement. 23x29cm. Zilver...

Strooier met zilveren dop
Resultaat: 90 EUR

Dikwandige 8-vlaks geslepen kristallen strooibus voorzien van zilveren, 833/000 montuur met dop. MT: A. Pluut Jr, Schoonhoven, ca 1925, ø 7x12cm. In goede staat

Lot zilveren bestek 11x
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met 5 koffielepels, 2 kleine botermesjes, Hollands glad, 2 kleine vleesvorken en een vork, met filetrand en een lepel, 800/000, voorzien van gravure. 11-21 cm. totaal ca ...

Twee Delftse schotels Ø 29,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Delftse polychrome Fayence schotels met vogel/floraal decor. 18e Eeuw. Bodemmerk S. Beide schotels haarscheuren, gelijmd. Afmeting: Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., 19e Eeuws landschap met herder en vee
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startprijs 200 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 110 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Lot tegels (25 st,)
Resultaat: 350 EUR

25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Märklin Z-spoor
Resultaat: 150 EUR

Lot Märklin Z-spoor speelgoed treinen. Bestaande uit: Twee loks + zes wagons, transformator en accessoires. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

Oud poppenwinkeltje
Resultaat: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.

H. Hiersch, Havengezicht Maassluis
Resultaat: 100 EUR

H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig zilveren naaigerei in foedraal
Startprijs 80 EUR

Foedraal met zilveren naaigerei, 835/000, Zeskantige foedraal voorzien van een zilveren naaldenkoker, naald, vingerdop en schaar met zilveren grepen. 13x8x2cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. In goede s...

Majolica-stijl tegel in lijst
Resultaat: 50 EUR

Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Gouda plateel vaas, H 20 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Gustav Becker tafelklok, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met bloemen en figuren. De beugel is voorzien van een binnenbeugel, oog en grove gourmet-ketting. Schoonhoven, jl.:L: 1895. Voorzie...

Zilveren tafelbel
Startprijs 170 EUR

Fraaie zilveren tafelbel, 833/000, met een accoladevormige rand. Voorzien van metalen binnenbel. MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam, jl.: R:1851. ø11x17cm. In goede staat.

Hermle tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1830
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Resultaat: 170 EUR

Antiek miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Monogram R.P. Met bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

F. Mengers, Boeren interieur
Startprijs 60 EUR

F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Drie antieke Makkumer borden, 1900
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.

F. Lebret, Schaapsherderin met schapen
Startprijs 350 EUR

F. Lebret. 1820 - 1909. Schaapsherderin met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels
Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Grote fantasie rozetring, in het midden voorzien van een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,4 ct. Om de rozet zitten 18 bladvormi...

Witgouden ring met saffier, confetti
Startprijs 750 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat

Antieke regulateurklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.