Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 875/000, breed model voorzien van een diagonale gefacetteerde bewerking afgewisseld met drie banden met een gourmetbewerking. breedte 10 mm. ø53. ca 3,3 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger met een breed hangeroog en daaronder een achtkantig geelgouden element bezet met 9 briljant geslepen diamanten in het witgouden, totaal ca 0,25 ct. Groo...
Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...
Zilveren schaal, 830/000, rond gecontourneerd model voorzien van ribben en een omgeslagen rand. MT.: Wilkens & Sohne, Schwabisch Gmund. ø 26cm. ca 363 gram. Wat zwarte vlekken op de bodem, verder in g...
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Houten lepeldoos met inleg voorzien van 14 zilveren koffielepels en een klontjestang. 8 Lepels met biedermeiergravure, 835/000, allen voorzien van restauratie, en 6 lepels met Djokja bewerking en een ...
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Nederlandse postzegels. Niet compleet. Gestempeld + ongestempeld. Davo. 1852 - 1958. Afmeting: 31,5 x 29 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte theepot met figuren/floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Witgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. horloge met een ronde kast en een verlopende gevlochten. Bij de kast is de band aan weerskanten versierd met 3 singlecut geslepen diamanten. ø kast 17 mm....
Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Horloge met een ovale kast en een zilverkleurige wijzerplaat. De verlopende gevlochten band heeft aan weerskanten van de kast 3 briljant geslepen diamanten. 17...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gezaagd model met dubbel spijlendecor en een parelrand. MT.: A.presburg, Amsterdam, jl.:g: 1966. 14x11x6cm. ca 85 gram. In goede staat
Zilveren muntenbeker, 800/000, rond gecontourneerd model voorzien van 4 munten van o.a. Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. , Leopoldvs. D.G.Ro.I.S. AVG.Ger HV.Bo.Rex. Versierd met graveerwerk...
Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, met stenen. Een ring met robijn en 2 diamanten met een oudslijpsel en een ring met een zirconia, zijsteentjes ontbreken. 3,9 gram. In redelijke staat
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag een klassiek chaton met een briljant geslepen diamant, ca 0,08 ct. ø64. ca 2,1 gram. In goede staat
Antiek Japans lakwerk tablet met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 59 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Witgouden creolen, 750/000, met diamant. Ovale klapcreool voorzien van 3 witgouden banden waarvan de middelste is voorzien van 15 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. Breedte 5 mm. ø creool...
Rosé gouden armband, 750/000, met diamant. Rosé slavenband met witgouden zettingen bezet met 35 briljant geslepen diamanten, totaal 0,76 ct. Flexibele armband met carabijnsluiting. breedte 2 mm. ø56x4...
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse snijwerk kronen voor kasten. Afmeting: 52 - 92 cm. In goede staat.
Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. In redelijke staat
Antiek Chinees handgeschilderd gedicht op geschept papier + signatuur. Vochtvlekken. Afmeting: H 85 x 45,3 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden armband, 585/000, met diamant. Armband met geelgouden gebogen schakels met daartussen 15 witgouden zetkasten voorzien van briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,45 ct. De armband is voorzien ...
Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met oranje draak + goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen aap met scepter, granaatappel + karakter tekens. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen met messing lampenvoet. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.
W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Kristallen inktpot op koperen voet met rond zwart houten basement voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met floraal graveerwerk en bekroond met een liggende hond. MT.: Onduidelijk...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ajourgezaagd op ovale ringvoet met parelrand en florale grepen. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.: N:1973 ca 83 gram, 16x11x7cm. In goede staat
Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...
Monogram N.B. 1935. Hollandse School. Boerderij met hooimijten en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
Ikoon van zilver, 925/000, met een afbeelding van Jezus Christus, voorzien van een matte bewerking en deels voorzien van vergulding. De ikoon is geplaatst op een zwart houten basement. 23x29cm. Zilver...
Dikwandige 8-vlaks geslepen kristallen strooibus voorzien van zilveren, 833/000 montuur met dop. MT: A. Pluut Jr, Schoonhoven, ca 1925, ø 7x12cm. In goede staat
Lot zilveren bestek, 833/000, met 5 koffielepels, 2 kleine botermesjes, Hollands glad, 2 kleine vleesvorken en een vork, met filetrand en een lepel, 800/000, voorzien van gravure. 11-21 cm. totaal ca ...
Twee grote Delftse polychrome Fayence schotels met vogel/floraal decor. 18e Eeuw. Bodemmerk S. Beide schotels haarscheuren, gelijmd. Afmeting: Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Märklin Z-spoor speelgoed treinen. Bestaande uit: Twee loks + zes wagons, transformator en accessoires. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.
H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Foedraal met zilveren naaigerei, 835/000, Zeskantige foedraal voorzien van een zilveren naaldenkoker, naald, vingerdop en schaar met zilveren grepen. 13x8x2cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. In goede s...
Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met bloemen en figuren. De beugel is voorzien van een binnenbeugel, oog en grove gourmet-ketting. Schoonhoven, jl.:L: 1895. Voorzie...
Fraaie zilveren tafelbel, 833/000, met een accoladevormige rand. Voorzien van metalen binnenbel. MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam, jl.: R:1851. ø11x17cm. In goede staat.
Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Monogram R.P. Met bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.
F. Lebret. 1820 - 1909. Schaapsherderin met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...
Sierlijke witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Grote fantasie rozetring, in het midden voorzien van een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,4 ct. Om de rozet zitten 18 bladvormi...
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.