Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.
Antieke Chinese spekstenen plaquette in houder. Met kempvissen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.