Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Steinway vleugel uit 1906
Resultaat: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...

Twee Schwarzwalder wandklokken
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Duitse snaarregulateur, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse snaarregulateur met antieke klokkast en later uurwerk. Circa 1900. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 126 cm. In redelijke staat.

Zwart marmeren klokkenstel
Resultaat: 110 EUR

Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.

Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok
Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Muziekdoos
Resultaat: 40 EUR

Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm, in goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 300 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (3x)
Resultaat: 25 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Resultaat: 70 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Resultaat: 225 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Antieke waaier van been
Resultaat: 70 EUR

Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Vier oude messing kaarskandelaren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.

Meerschuim pijpje
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Struisvogel ei op standaard
Resultaat: 180 EUR

Struisvogel ei op plated Jugendstil standaard. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee theestoven, 1850
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse theestoven met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardplaat
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.

Antiek diorama
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Twee boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen, H 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Tegeltafel + losse tegels
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.

Antieke microscoop in kist, 1930
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke muntstukken (divers)
Resultaat: 130 EUR

Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Staten bijbel
Resultaat: 180 EUR

16e Eeuwse staten bijbel. Gotisch. Sancti Thom AE A. Q Vinatis Summa Totius Theologiae Sumptibus Viduae Arnoldi Hierati. Lederen rug, deels beschadigd. Afmeting: 41 x 11 x 20 cm. In redelijke staat.

Antieke statenbijbel
Resultaat: 450 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...

Japanse Katana + twee wandelstokken
Resultaat: 110 EUR

Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.

Twee schemerlampen met draken
Resultaat: 140 EUR

Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.

Triptychon ikoon
Resultaat: 120 EUR

Oude vergulde triptychon ikoon. Neogotisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 46 x D 2 cm. In goede staat.

Triptichon ikoon
Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.

Nishapur kruik, Iran
Resultaat: 180 EUR

Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Resultaat: 550 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Resultaat: 700 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Resultaat: 375 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen
Resultaat: 225 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Resultaat: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Rie Bouters, Ikoon voorstelling
Resultaat: 160 EUR

Rie Bouters. 1902 - 1999. Ikoon voorstelling in pastelkleuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

A. Joustra. Friese platbodems
Resultaat: 190 EUR

A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 225 EUR

Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

R. Lorenz, Poldergezicht bij avond
Resultaat: 130 EUR

R. Lorenz. Duitse School. 20e Eeuw. Poldergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 170 EUR

Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.

Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer
Resultaat: 50 EUR

Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.

Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed
Resultaat: 500 EUR

Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien
Resultaat: 110 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 325 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Bosven
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk monogram. 19e Eeuw. Met mooie vergulde veren lijst. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand
Resultaat: 120 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 250 EUR

Jaap Nefkens. 1926 - 1999. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Schapen
Resultaat: 275 EUR

C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.

Wouter van Smorenburg, Platbodem
Resultaat: 130 EUR

Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Over de heuvels
Resultaat: 275 EUR

Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Schaapskooi
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Rest signatuur, Meisje met bloemen
Resultaat: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam
Resultaat: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Lotje goud
Resultaat: 110 EUR

Lotje goud, 585/000,met oorhangers en een hanger in wit en geelgoud. Met similie. Totaal ca 4,1 gram. In redelijke staat.

Gouden choker similie
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met similie en parel. Fijn figaro collier met in het midden een sierlijk element met bladdecor met parels en silmilie, en hieraan een hanger met parels similie. Mist een kl...

Witgouden armband diamant
Resultaat: 120 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Platte schakelarmband met in het midden 2 halve maantje met een matte bewerking en beiden bezet met een singlecut geslepen diamantje. Breedte armband 3-9mm. l...

Gouden zakhorloge Pontiac
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, merk Pontiac. Horloge voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met Arabische uur aanduiding. Op de gouden achterijzde van het horloge zit een guilloche bewerking. De s...

Platina horloge
Resultaat: 450 EUR

Platina horloge, 950/000, Art Deco, met diamant. Smal langwerpig horloge met een platina kasten 2 rechthoekig gecontourneerde eindstukken, bezet met 4 diamanten met een oud briljant slijpsel en 20 sin...

Witgouden ring met saffier
Resultaat: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Entouragering met ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Om de saffier zit een brede bewerkte rand bezet met 20 briljant ...

Gouden ring granaat en turkoois
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois en granaat. Ring met grote ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 14 turkooisstenen, diverse groottes, 2-4mm. grootte r...

Omega horloge
Resultaat: 225 EUR

Omega horloge, model De Ville Ile de France, goud op staal, quarts model cal . Voorzien van een vierkant gecontourneerde kast. Goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. En zwarte lederen band. In ...

Omega zakhorloge
Resultaat: 120 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, voorzien van een ronde kast met rosé rand en wijzers. Het horloge heeft een decentrale secondewijzer. De achterzijde van de kast is versierd met een guillache bewerking m...

Horloge Frederique Constant
Resultaat: 400 EUR

Stalen horloge, Frederique Constant, model Classic heartbeat, automaat, voorzien van een saffier glas met een open zilverkleurige wijzerplaat. Genummerd: FC303/310/315X4P4/5/6. ø kast 40 mm. voorzien...

Zilveren collier met armband
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met geelgouden tussenschakels, 585/000. Grof collier en armband beiden voorzien van 3 dubbele geelgouden schakels. ø Schakels 8 mm. Lengte collier 54 cm armband 2...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 425 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band met geelgouden randen. In het midden van de ring zit een briljant geslepen diamant geklemd in 2 dubbele geelgouden poten. ca 0,45 c...

Witgouden armband bolgevlochten, Fope
Resultaat: 850 EUR

Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-

Witgouden hanger met diamant, Art Deco
Resultaat: 475 EUR

Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels
Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...

Gouden potlood
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden potlood, 585/000, deels versierd met een guilloche bewerking. 12,5cm. Voorzien van stalen mechanisme. Brutogewicht: ca 25 gram. In goede staat

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Flacon met goudrand
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Twee schildpad-houders
Resultaat: 100 EUR

Schildpad sigarenkoker en koker met goud, 585/000. Sigarenkoker met schildpad en opgelegd gouden element voorzien van monogram gravure: G.J. v R RCS. en een kleine koker uit schildpad versierd met go...

Zilveren bowllepel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bowllepel, 833/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat

Lot zilveren lepeltjes & vorkjes
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren taartvorkjes en theelepels, 833/000, lot met 10 taartvorkjes model puntfilet, 12 cm, 6 theelepels versierd met een hamerslagdecor en een dubbele krullen, 10 cm, en 9 lepels in Empirestijl...

Zilveren bestekdelen, 6x
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met een grote cakevork, art deco, met fraai gezaagd patroon, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: X:1932, 20 cm, 2 jamlepels, één met fruitdecor en één met ...

Djokja zilveren onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, voorzien van restauratie, roomlepel, een bonbontang, een taartschep en een petitfour schep met zilveren heft. Diverse gehaltes. In goede staat

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 140 EUR

Odeurflacon met geelgouden kraag en dop, 585/000. Chinees porseleinen flesje met grote geelgouden kraag en dop voorzien van een getrembleerde bewerking. Met binnenstop. 9,5cm. Iets uit model, verder i...

Kristallen botervloot met zilverwerk
Resultaat: 200 EUR

Kristallen botervloot met zilver, 835/000. Achtkantig geslepen botervloot deels voorzien van matte bewerking, versierd met een zilveren gegraveerd element bekroond met een zilveren os. 15x15x13cm. In ...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 700 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model versierd met drijfwerk met figuren en floraal decor en gekrulde grepen voorzien van ramskoppen. MT.: G. Wouda, Drachten, jl.:X:1857. 24x14x12cm. ca 198 gra...

Zilveren broodmand
Resultaat: 225 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met pompoen en kruldecor. Geplaatst op een ovale ring met dubbele filetrand. Voorzien van een golvende parelrand en met gekrulde grepen. MT.: J. Krins,...

Zware zilveren broodmand
Resultaat: 950 EUR

Zware zilveren mand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal decor en graveerwerk. voorzien van gekrulde grepen. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.: gekroonde N: 1948. 32x22x13cm. ca 670 gram. In zeer go...

Chinese spekstenen lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Japanse Houtsnede
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.