17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.