Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.