Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...
Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands Delfts Fayence, Porceleyne Fles. Twee geribbelde vazen + herdenkingsbord 1901 - 1926. J.J. Neurdenburg - J.M. Voorhoeve met platbodem op zee. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede s...
30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.
Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.
Rosé gouden armband, 750/000, Merk Bron. Reflex armband, eindeloos, met bolletjes, ø 5mm. ca 11,3 gram. In zeer goede staat. WVP € 2250,-
Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. (1) Drie-delige Familie Verte kop + schotel + extra deksel, haarlijn + chips. (2) Twee 19e eeuwse schotels met peterselie decor + bodemrand, goed. Afmeting: 10 - Ø 13,...
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...