Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.
Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.
Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Met in het midden een medaillon. Mooi van kleur. Afmeting: 184 x 120 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.