Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot met acht zilveren zakhorloges, 800/000, diverse modellen voorzien van een bewerkte achterzijde. In redelijke staat, glas kapot, missende kroon, beschadigde wijzerplaat.
Lot met acht zakhorloges, in zilver en staal. o.a. Junghans en GLORY. In redelijke staat.
Twee geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Twee ringen met een achtkantige kop één bezet met een vlakgeslepen onyx en één met een bolgeslepen onyx. Eén ring is voorzien van een ribbewerking in de...
Geelgouden streekhanger, 585/000, bloemvormig model versierd met zeeuwse knopjes. ø 30 mm. ca 6,1 gram. In zeer goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een bij met een zwart met geel geëmailleerd lichaam, versierd met robijnen en emaille. 35x25mm. ca 4,8 gram. In zeer goede staat
Gouden tricolour oorstekers, 585/000. Een oorsteker met door elkaar getorste ringen in rood-, wit- en geelgoud. ø 10 mm. breedte 4 mm. ca 1,9 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Gouden collier en armband, 585/000, gemaakt uit langwerpige wit- en geelgouden blokjes bevestigd aan een karabijnsluiting. ø ca 2,7x2,7mm. lengte collier 45 cm, armband 19 cm. Totaal ca 17,8 gram. In ...
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...
Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.
Zilveren viscouvert, 833/000, met 6 messen en 6 vorken. Model Puntfilet. MT.: Fa Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort. jl.:I:1943. 18-21cm. Totaal ca 607 gram. In goede staat
Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat
Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van biedermeier bewerking. Amsterdam, jl.:M:1947. 18x12x2,5cm. ca 97 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen en ruitvormig decor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. 13x10x6cm. ca 78,9 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: C:19...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.