Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Chinees natuurstenen reliëf schilderij in vitrine-lijst. Met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met reliëf onderglazuur. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Drie Japanse porseleinen flessen met landschap decor. Circa 1900. Twee chips. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Floraal/vlinder/goud decor. Grote bord is gelijmd. Kleinere hebben beiden haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In matig/redelijke staat.
Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van slijpwerk. Aan de schotel zit een deels getorste zilveren beugel met parelrand. 833/000. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.:s:1902. ø24x19c...
Twee delen kristal met zilver, 833/000, met een vaas voorzien van divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø10x30cm. En een bonboniere met golvende geslepen rand en draadgl...
Antieke zilveren vork, steelaanzet met dubbel lof, steel met rond model en kam. Inscriptie A. MT.: Fokke Lieuwma, Harlingen, 1795-1807. ca 51 gram 19 cm.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig, met een getorste steel en een floraal opengewerkte element. 17 cm. ca 63 gram. In goede staat
Fraaie zilveren bowllepel, 833/000, met getorste steel met gegraveerde hanenkam. 23 cm. ca 68 gram. MT.: J.H. van der meulen, Joure. jl.: K:1994.
Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat