Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse School, Landschap met kasteel en visser
Resultaat: 110 EUR

Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Germania
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug
Resultaat: 120 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger
Resultaat: 275 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Rosé gouden armband, bol, met harthanger
Resultaat: 700 EUR

Rosé gouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud en deels zilveren harthanger, 750/...

Rosé gouden armband, diskvormig
Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-

Rosé gouden armband met diamant, Fope
Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-

Cassette met zilveren eierset
Resultaat: 120 EUR

Cassette met zilveren eierset, 925/000, bestaande uit een eierdop, een eierlepel en een servetband. MT.: Thomas Bradbury & sons, Sheffield, jl.: f:1923. Totaal ca 62 gram. In goede staat

Zilveren cabaret schaal
Resultaat: 190 EUR

Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 425 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas omgebouwd naar lamp, H 42 cm.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)
Resultaat: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.