Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.
Antieke microscoop, mahoniehout met messing. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams bont decor. Enkele chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.