18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.