Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 140 EUR

Odeurflacon met geelgouden kraag en dop, 585/000. Chinees porseleinen flesje met grote geelgouden kraag en dop voorzien van een getrembleerde bewerking. Met binnenstop. 9,5cm. Iets uit model, verder i...

IJs-glazen coupe met zilver
Startprijs 40 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Lot kristal met zilver, 6x
Startprijs 120 EUR

Lot zilver met kristal, 835/000, met 4 glazen op ronde zilveren voet, een onderzetter versierd met zilver en een karaf met schenktuit en greep voorzien van stop met zilver, iets gedeukt. 5x9cm-15x35cm...

Gouden jasseron armband
Startprijs 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, achtvormige schakels versierd met een witgouden ring. De armband is voorzien van een groot veeroog, 14 mm. Breedte armband 6,5mm. lengte 20 cm. ca 11,3 gram. Een enkel deu...

Zilveren armband vlinder met emaille
Startprijs 150 EUR

Zilveren armband, 925/000, met emaille. Stijve armband, voorzien van een vlinder met robijn, smaragd en saffier en voorzien van venster emaille in verschillende kleuren. De armband heeft 2 scharniere...

Vijf zilveren vorken
Startprijs 225 EUR

Vijf antieke zilveren vorken, 833/000, met bijzonder steeleinde, pied-de-biche met initialen J.H. 1857. 20 cm. MT.: H.van Assen, leeuwarden, jl.:4x X:1857 en 1x T: 1853. Totaal ca

Antiek bronzen figuur, Het erfdeel der vaders
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Het erfdeel der vaders. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Sung-stijl vaas, floraal. (2) Sung-stijl kom met cocosnoot glazuur. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

5 Zilveren ringen met roze steen
Startprijs 70 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met roze steen. Diverse modellen ringen met divers geslepen roze stenen. totaal ca 37,1 gram. Gerhodineerd. In goede staat

Grote houtgestoken zeemeermin
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Startprijs 800 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.

Zilveren inktpot
Resultaat: 45 EUR

Zilveren inktpot, 934/000, vierkant model met afgevlakte hoeken en een scharnierend deksel. Met houten bodem. 's Gravenhage, jl.:G:1916. In goede staat9x9x5cm.

Gouden armband met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne schakelarmband met in het midden een 8-vormige element bezet met 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 ct. De armband is voorzien van een bakslo...

Gouden hanger met saffier en diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...

Schildpad doos met zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Doosje uit schildpad, rechthoekig gecontourneerd model, gevuld met 12 zilveren koffielepels en 6 borrellepels voorzien van een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. zilver totaal ca 200 gram. ...

Gestoken schild met voorstelling
Startprijs 200 EUR

Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil beelden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...

Ivoren faun met horloge
Startprijs 2.500 EUR

Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...

Zilveren slatang
Resultaat: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Lot zilveren munten
Resultaat: 500 EUR

Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...

Gouden oorstekers in druppelvorm met diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een druppel voorzien van een rand met 4 briljant geslepen diamantjes. totaal ca 0,12 ct. Grootte 11x18mm. ca 4,4 gram. In zeer go...