Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.
Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Maria beeld door Josef Glück, Biberach. Circa 1920. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Zes diverse oude Oosterse houten beelden. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Zwaar massief bronzen figuur. Griekse dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op natuurstenen basement. Gesigneerd John Bier 1936. Acrobatengroep. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.