Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat