Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.

Bijbel met zilver
Startprijs 70 EUR

Bijbel met bruin lederen omslag voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. Kanonieke boeken des Ouden en Nieuwen testaments. Leeuwarden, A. Jongbloed. 10x16x7,5cm. In goede staat

Zilveren mergboor
Startprijs 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Zilveren beugel met ketting
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat

Ei vormig object
Startprijs 60 EUR

Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...

2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Zilveren bowllepel
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bowllepel, 833/000, met getorste steel met gegraveerde hanenkam. 23 cm. ca 68 gram. MT.: J.H. van der meulen, Joure. jl.: K:1994.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 60 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig, met een getorste steel en een floraal opengewerkte element. 17 cm. ca 63 gram. In goede staat

Paar zilveren kuitgespen
Startprijs 60 EUR

Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat

Antieke zilveren vork
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren vork, steelaanzet met dubbel lof, steel met rond model en kam. Inscriptie A. MT.: Fokke Lieuwma, Harlingen, 1795-1807. ca 51 gram 19 cm.

Twee delen kristal met zilver
Startprijs 60 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, met een vaas voorzien van divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø10x30cm. En een bonboniere met golvende geslepen rand en draadgl...

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van slijpwerk. Aan de schotel zit een deels getorste zilveren beugel met parelrand. 833/000. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.:s:1902. ø24x19c...

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 50 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Zilveren molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Houten dienblad met silverplated rand
Startprijs 50 EUR

Achtkantig mahonie kleurig dienblad met fraai silverplated florale rand met handgrepen. 50x36cm. In redelijk goede staat

Zes messen + twee kaasschaven
Startprijs 50 EUR

Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.