Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.
B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.