Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.
Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
M. Fort. Miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
M.A. de Caurisy? 19e Eeuw. Portret van een officier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Amsterdams winters stadsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Brolsma. 1909 - 1990. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur (1982). 1944 - . Vaas met bloemen. Gemengde techniek met linnen et cetera. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.