Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Paar Russische ikonen. Johannes en Gregorius bisschoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.
Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.
Lindström Bengt. 1925 - 2008. Lithografie. Nr. 42/110. Vrouw met hoed. Litho op papier. Afmeting: H 82 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 22 cm. In goede staat.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...
Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.