Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en ranken. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen aap met scepter, granaatappel + karakter tekens. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met peterselie/landschap decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 10 x Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in tuin decor + tekst. Republiek stijl. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte vaas met figuren/vleermuizen/landschap/karakter tekens en goud decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur + floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 15 x 8,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Fabeldier in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kop en schotel met herten decor. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met draken/vissen decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur + karakter tekens. Afmeting: H 5 x Ø 9,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon schaal in kalebas-vorm. (2) Kom met floraal reliëf en zotje. Afmeting: 10 - 13,5 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.
Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schenkkan met bloesemboom decor. Deksel + handvat restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Niu Shihui. Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonné, floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal in bladvorm. Goud decor. Afmeting: 7 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met fabeldieren in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante Familie Rose vaas met vier diverse decors, landschap/vogels/teksten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met figuren in tuin/kraanvogel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen olie- en azijn stel. 18e Eeuw. Met floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: 15 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai knobbelvaas met floraal/draken decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met fabeldier/paarden/floraal decor. Afmeting: H 10,3 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met Familie Verte figuren in landschap decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vissenkom met rijk decor van figuren/floraal/dieren en goud. Binnenin grote kempvissen. Afmeting: H 55 x Ø 64 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor, draken/feniks en binnenin vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met gouden draken en bodemmerk. Eierschaal porselein. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...
Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.
Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Aziatica. (1) Japanse Meiji dekselpot. (2) Lot bewerkt been. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.