Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese bloempot Ø 31,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 43 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloemvaas/kostbaarheden decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese Song-stijl vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams bont decor. Enkele chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas , H 25 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpfles, H 21 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese rijstpot Ø 18,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Diep Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerde figuren in tuin/goud decor. Afmeting: H 6 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 160 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met watervogel decor. Blauw-wit. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal, haarlijn. Eén maal Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese censer
Resultaat: 120 EUR

Chinese jade gesneden censer met drakenkoppen en ringen. Afmeting: 19 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 53 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon drakenvaas. Octagonaal. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 16 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein (5x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse Familie Rose schotels. Drie 18e eeuwse kopjes, één chip, twee haarscheur. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Octagonale Chinese vaas, 26,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Octagonale Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen lampenvoet
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met figuren decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 58 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met monniken decor, tekst en karaktertekens + signatuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari kop + schotels
Startprijs 140 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 260 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met landschap decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal met etiketten en groen craquelé glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord Ø 16,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur + floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 15 x 8,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 26,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met floraal/figuren decor en bronzen montuur. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (14 x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...

Chinese pattipan
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...

Chinese kom Ø 16,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl vaas
Startprijs 300 EUR

Chinese Sung-stijl porseleinen vaas met vier oren. Figuur/kraanvogel decor. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Rose vaas met figuren in tuin decor, 19e eeuw, dubbele bodemring, chips. (2) Grote trekpot met rode draak + bodemmerk, circa 1900, deksel beschadigd. (3) Fami...

Vijf Japanse/Chinese trekpotten
Resultaat: 120 EUR

Vijf Japanse/Chinese trekpotten. Divers. Onder andere; Yixing, porselein, Banko Ware. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met reliëf decor + bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse wandpanelen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lampenvoet
Startprijs 400 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon lampenvoet met craquelé glazuur. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 44 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogel/tekst decor. Kleine bakfout. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet Ø 14,3 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 19 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen diep bord met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.
Startprijs 60 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met rood glazuur en diverse gekleurde reliëf draken. Afmeting: H 58 x Ø 33 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose kop/schotels
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels. Met landschap decor. Minimale chip. Afmeting: 4 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Queng Lung borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel Ø 26,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met draak/feniks/vleermuis decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden, 26 x 26 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi octagonale borden met floraal decor + bodemmerk. Beide borden gelijmd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur en figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot Ø 12,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met ossen/karakter tekens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met Sang de Boeuf rood glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Chinese wierookhouders
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen wierookhouders met blauw decor. Afmeting: 6,5 x Ø 5,5 cm. / 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 15,9 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor, draken/feniks en binnenin vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

Vier Chinese Imari koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kopjes. Floraal/goud decor. Minimale chips + haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas. Geisha/tekst decor Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese kom met draken
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen reliëf draken kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kan
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schenkkan met bloesemboom decor. Deksel + handvat restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas met theeglazuur, H 25,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot, Ø 20,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Fabeldier in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schoenen
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd. Eén bord chips. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Japanse schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari schotel van porselein met vlinder + verso bloemen decor. Eén beschadiging aan reliëf. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 78 cm.
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Startprijs 50 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...