Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese censer
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en fantasie fabel figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma theeservies. Vijftien-delig. Circa 1900. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal in bladvorm. Goud decor. Afmeting: 7 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 54,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinese Familie Verte vaas met figuren/vleermuizen/landschap/karakter tekens en goud decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op sokkel. Met krijger decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese penselenbeker
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten Ø 13,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met fabeldieren in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 500 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 800 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Wucai vaas
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met marmer-achtig glazuur, karakter tekens + bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Draak/ feniks
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Chicken
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met kip decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Zotjes
Resultaat: 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi-stijl bord met bloemvaas decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wandtegel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Sung-stijl vaas, floraal. (2) Sung-stijl kom met cocosnoot glazuur. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Goden
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met goden in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Figuren
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Ruiters
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese schotels Ø 22 - Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese cup van hoorn
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen kom met zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,3 x Ø 21,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese schaduwboxen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Drie Chinese altaar figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese altaar figuren
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese altaar figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren. Gepolychromeerd. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Twee Chinese altaar figuren
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren met polychromie + restvergulding. Afmeting: H 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese altaar figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren met polychromie + restvergulding. Afmeting: H 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees gedicht op papier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees handgeschilderd gedicht op geschept papier + signatuur. Vochtvlekken. Afmeting: H 85 x 45,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Aziatica
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek Aziatica. (1) Japanse Meiji dekselpot. (2) Lot bewerkt been. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese altaar-kast met boeddha
Startprijs 350 EUR

Antieke Chinese pagode altaar kast met boeddha + tekst. Hardhout. Circa 1900. Afmeting: 35 x 38 x 28 cm. In goede staat.

Japanse bloempot met draak en tijger
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.

Japanse bronzen schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Japans gegraveeerde bronzen schotel met vergulde figuren. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinees schilderij
Resultaat: 100 EUR

Chinese School. Landschap met figuren/tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Afmeting: H 88 x B 43 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Chinese gestoken walnoot
Startprijs 80 EUR

Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met oren, dieren/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinees reliëf schilderij
Startprijs 50 EUR

Chinees natuurstenen reliëf schilderij in vitrine-lijst. Met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 3 cm. In goede staat.

Japanse bronzen schaal Ø 31 cm.
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Japanse bewerkte schaal met vergulde figuren. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese tinnen theebus
Startprijs 180 EUR

Chinese, octagonale tinnen theebus met achter-glas afbeeldingen + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees rolschilderij met bamboe/tekst decor + signaturen. Vochtvlekken. Afmeting: L 106 x B 33 cm. In redelijke staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 200 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Bloesemboom met vogel
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd. China of Japan. 19e Eeuw. Aquarel met bloesemboom en vogel. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 100 x B 50 cm. In redelijke staat.

Japanse/Chinese lakwerk rijstkist
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese lakwerk rijstkist met vakverdeling en lade. Goud decor. Afmeting: 16 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné lampenvoet, H 35 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse cloisonné lampenvoet met draken/feniks decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + sokkel
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese wierookbrander op sokkel met Foo-honden koppen. Tijgeroog mineralen. Karakterteken op deksel. Afmeting: 6 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 47 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.

Drie antieke Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3...

Drie delen Kang Xi porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Kang Xi porselein. (1) Zoutnap, beschadigd. (2) Kleine schotel, figuren decor, haarlijn + chip. (3) Schotel, tuin decor, haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 140 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 10 - 13 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in landschap. Eén haarscheur. Deksel chip. Eén vaas goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese fles met afbeelding
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen fles met fantasie dieren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x 7 5,3 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 38 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met cicaden decor. Met zes tekens bodemmerk en oker glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...

Tao Lengyue, Chinees rol schilderij
Resultaat: 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.

Niu Shihui, Chinees rol schilderij
Startprijs 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Niu Shihui. Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met oranje draak + goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese aap met scepter
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen aap met scepter, granaatappel + karakter tekens. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met landschap decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Zes delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Groot Chinees porseleinen wandobject
Startprijs 500 EUR

Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draak/feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met rood glazuur. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk theedoos
Resultaat: 275 EUR

Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinees bord in bloemvorm Ø 24,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...