Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen maanvaas/pelgrimvaas. Met craquelé glazuur. Afmeting: 21 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.