Vier-delig Chinees Imari porseleinen olie- en azijn stel. 18e Eeuw. Met floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: 15 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kwispedoor met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: 8 x 12 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.