Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 22 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Imari + Familie Rose. Eén chip. Eén haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.