19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom met figuren decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met Wanli decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse/Chinese bronzen kaarskandelaren met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.