Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Grote Delftse polychrome plooischotel met pauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - Ø 36 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke tegeltableau's. Zes + twaalf-pas. Divers. Holland. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Kinderen spelen met kat en muis. Monogram. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse reservisten bierpul van porselein. Eisenbahnbrigade Berlin 1906-07. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige Jugendstil majolica jardiniere set. Met opgewerkte bloemen, stempel + nummer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Westerwald steengoed inktstel. Duitsland. Lichte randschade. Afmeting: 5 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord. Gemerkt A.P.K. met chinoiserie Amsterdams Bont decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau. Tegelbakkerij Heiligeweg te Harlingen. Driemaster. Twee tegels beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse Westerwald steengoed schenkkan. Afmeting: H 14 cm. Eén chip. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Delftse of Hanau Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 26,3 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence wandplaquette. Holland. Gemerkt Tichelaar. Met decor van Hollands wintergezicht. Afmeting: H 54 x B 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse polychrome Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/tropische vogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.