Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse polychrome Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/tropische vogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence wandplaquette. Holland. Gemerkt Tichelaar. Met decor van Hollands wintergezicht. Afmeting: H 54 x B 45 cm. In goede staat.
Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Delftse of Hanau Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 26,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Westerwald steengoed schenkkan. Afmeting: H 14 cm. Eén chip. In goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau. Tegelbakkerij Heiligeweg te Harlingen. Driemaster. Twee tegels beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord. Gemerkt A.P.K. met chinoiserie Amsterdams Bont decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.