Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Groot keramieken figuur. Meisje met bloemen en kruik. Wit craquelé glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Art Deco porseleinen rookverdrijver. Pierrot met vrouw. Electrisch mist. Ongemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Zes delen miniatuur porselein. Europa + China. 20e Eeuw. Eén cilinder vaas gerestaureerd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote Delftse polychrome Fayence schotel met bloemvaas decor. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte terracotta Wedgwood Basaltware trekpot. Afmeting: 9,5 x 14,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Vijf keramieken creamware vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit; vier Wedgewood vazen + één Lenox U.S.A. vaas. Afmeting: H 17 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme wandschotel met mannenbuste. Circa 1880. Stukje van baard mist, verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 39 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek keramiek. Holland. Twee knobbelvazen, ongemerkt, circa 1900. En een oranje-bitter karaf 'Oranje bloeit voort'. Bootz koninklijke plateelbakkerij. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat...
18e Eeuwse Duitse Westerwald steengoed schenkkan. Afmeting: H 14 cm. Eén chip. In goede staat.
Drie oude/antieke tegeltableau's. Zes + twaalf-pas. Divers. Holland. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.