Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord met chinoiserie decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Tien delen Duits K.P.M. porselein. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee handbeschilderde schalen met goudrand. Eén diepe witte schaal + zeven witte ontbijtborden. Afmeting: Ø 18,5 - 24 ...
Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kaststel met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas beschadigd, twee goed. Afmeting: H 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco porseleinen rookverdrijver. Pierrot met vrouw. Electrisch mist. Ongemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote porseleinen langwerpige dekseldoos met tropisch decor en bronzen neushoorn. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Herend keramieken dekselschaal met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 21 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.
Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.
Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.