Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence natfruit-schaal (vergiet). Met floraal decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Negen delen Dutis Meissen porselein. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; roomkan, suikerpot (chip), kom (chip), vijf borden (één bord chip). Afmeting: 12 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Kinderen spelen met kat en muis. Monogram. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.