Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Groot oud houtgestoken reclame object. Engels melkmeisje. 20e Eeuw. Fresh diary produced daily. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antieke Chinese inktpot van messing met drakenklauw + kristalglas. Circa 1900. Afmeting: 10 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.