Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Schwarzwald tafelstuk met patrijs. Schaal in bladvorm. Circa 1890. Afmeting: 23 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antiek Duitse W.M.F. messing bokaal. Wanderpreis, met namen etc. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot oud houtgestoken reclame object. Engels melkmeisje. 20e Eeuw. Fresh diary produced daily. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos van messing. Adam en Eva verdreven door engel. Met spreuk 'denkt eens hoe Adam zugte als hij voor Got most vlugte' en monogram. Afmeting: 14 x 6 x 3,5 cm. In g...
Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke kopergeslagen historisme turfkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 57 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme bronzen vijzel met stamper. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote messing historisme staande lamp met marmeren blad, kariatiden en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 184 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten jardiniere met boulle-inleg en verguld bronzen montuur. Afmeting: 18 x 39 x 26 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.
Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Oude blikken naaidoos + sleutel. Legergroen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 36 x 16 cm. In goede staat.
Messing verrekijker met leder in hardhouten kist. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Twee oude wildbestekken in cassettes. 20e Eeuw. Plated. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.