Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.