Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese inktpot van messing met drakenklauw + kristalglas. Circa 1900. Afmeting: 10 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Groot oud houtgestoken reclame object. Engels melkmeisje. 20e Eeuw. Fresh diary produced daily. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...