Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie delen religieus antiek. (1) Onyx + cloisonné. (2) Kristal. (3) Mahonie met intarsia + plated + messing. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Circa 1900. (1) Gietijzeren Salters weegschaal. (2) Precisie weegschaal van notenhout + accessoires. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Nederlandse postzegels. Niet compleet. Gestempeld + ongestempeld. Davo. 1852 - 1958. Afmeting: 31,5 x 29 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Decoratieve roodkoperen duikhelm, naar oud voorbeeld. Circa 1950. Afmeting: 18 x 16 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde messing tafellamp met putti en marmer. Circa 1960. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee oude wildbestekken in cassettes. 20e Eeuw. Plated. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.