Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.
Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote kaarskandelaren met ranken en putti op marmeren basement. Zwaar compositie metaal. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.