Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren thora
Resultaat: 220 EUR

Zilveren thorarol houder, 925/000, opengewerkt met floraal decor voorzien van sierlijk graveerwerk en banden met meanderachtige bewerking. In het midden is de ø3.6x26cm. ca 183 gram.

Christian Dior tas
Resultaat: 375 EUR

Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Antieke missie spaarpot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Hollandse missie spaarpot met knikkend hoofd. Gips of terracotta. Originele polychromie + opschrift god loone li. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Weegschaal in mahonie kast
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Biedermeier tafel, 1840
Resultaat: 200 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Speeldoos in chaletvorm
Resultaat: 150 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.

Sieradenkist (historisme)
Resultaat: 60 EUR

Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Goud met zilveren broche met oud diamant
Startprijs 1.400 EUR

Goud met zilveren broche, 835/000, met oud diamant,. Ronde opengewerkte broche bezet 26 roosgeslepen diamanten. ø broche 30 mm. ca 9,7 gram. In goede staat

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Witgouden hanger met parel en diamant
Startprijs 900 EUR

Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 singlecut diamantjes, totaal ca...

Chinese vaas, H 11 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Zilveren fazant
Resultaat: 120 EUR

Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat

Wandelstok met Momento Mori zakhorloge
Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...

Drie pistolen + donderbus
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.