Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Yixing censer Ø 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen censer staande op drie poten, met verlopen glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon wierookbrander met gouden tekst op bodem en signatuur. Afmeting: H 14 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kop+schotels
Resultaat: 450 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

2 Chinese Queng Lung dekselvazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale kangci dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Louis Seize boog-pendule, 1800
Resultaat: 430 EUR

Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Gouden collier met limoge hanger
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden ankercollier met hanger/broche, 750/000 met limoges. Grote ronde limogeshanger, ø 48 mm, voorzien van een fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een ronde geschulpte rand met bewerking. ...

Gouden choker met parel en diamant
Resultaat: 425 EUR

Elegante geelgouden choker, 585/000, met parel en diamant. Gouden cobracollier in het midden voorzien van een witgouden V-vormige element bezet met 11 singlecut geslepen diamanten onderaan de V-vorm e...

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 425 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Pierre Alechinsky, Espionne
Resultaat: 425 EUR

Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kandelaren, 1860
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 32 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Kang Xi kaststel, H 13 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 31 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Chinees Mandarijn bord Ø 43 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Mandarijn bord met Familie Rose figuren decor. Chips. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 420 EUR

Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in een gladomzetting wat hogerop gezet. Aan weerzijden van de diamanten zitten 8 prinsesg...

Witgouden choker met parel en zirconia
Resultaat: 400 EUR

Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...

Gouden leeuwenkop ring
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Bewerkte slagring met leeuwenkop voorzien van een band bezet met 5 geslepen diamanten. breedte 18 mm. ø 56. ca 11,6 gram. In goede staat

J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap
Resultaat: 400 EUR

J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Duitse zonnewijzer
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...

Antieke Lenzkirch tafelklok, 1900
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel
Resultaat: 400 EUR

Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 400 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Franse vitrine van rozenhout
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Gueng Lung schaal
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .

Antieke Japanse naaidoos
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met goud decor en benen necessaire. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 20,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud + verso rood glazuur. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Chinese blauwe schaal
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Queng Lung zoutvat
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung zoutvat. Minimale chips. Afmeting: 5,5 x 7,4 x 7,6 cm. In goede staat.

Chinese trompetvaas Ø 16,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trompetvaas met paars-groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Resultaat: 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese rode kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Klokje met zilver
Resultaat: 380 EUR

Gecontourneerd tafelklokje met zilveren opgelegd element aan de voorzijde, 925/000, versierd met acanthusbladeren. bloemen en doorlopende dubbele filetranden. 17x7x31cm. De klok is voorzien van een ro...

Roy Lichtenstein, Naakte dame voor spiegel
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 380 EUR

Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Zilveren djokja schaal
Resultaat: 375 EUR

Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...

Gesigneerd, Musicerende Chinese vrouwen
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.

H. Moerkerk, Café Schiller Rotterdam
Resultaat: 375 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Christian Dior tas
Resultaat: 375 EUR

Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Amsterdamse Warmink staande klok
Resultaat: 375 EUR

Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

Stel Art Deco nachtkasten
Resultaat: 375 EUR

Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Resultaat: 375 EUR

Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 375 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 32,6 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm

Chinese roodglazuur schotel Ø 19,1 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.

Japanse inro (goudlak)
Resultaat: 375 EUR

Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.

Antieke Japanse theedoos
Resultaat: 375 EUR

Japanse lakwerk theedoos met twee tinnen theebussen en goud decor. Fijne beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Witgouden choker met opaal en diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....

Drie-delig klokkenstel
Resultaat: 360 EUR

19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.

Zilveren theepot met comfoor
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...

Zilveren broodmand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, met een gecontourneerde ovale vorm voorzien van zaagwerk in spijlen- en floraal decor. De rand van de mand is voorzien van een parelrand. De bodem is voorzien van een grav...

Gouden collier
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een pauwenoogschakel en een plaatjesschakel, om en om, voorzien van een carabijnsluiting. Breedte 3 mm. lengte 42 cm. ca 12 gram. In goede staat

Parelcollier met withanger
Resultaat: 350 EUR

Parelcollier in het midden voorzien van een witgouden hanger, 585/000, in rozetvorm, ø 15 mm, met 6 cultive parels en 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Het collier is voorzien van een ...

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 350 EUR

Ebel sportclassic horloge, staal met goud, voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfer en dagaanduiding. Quarts. kastnummers: 9019 183903. Grootte kast ø34 mm. lengte 19 cm. Werkend. In goede s...

Gouden ring met citrien
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een grote uitgewerkte kop met een bloemvorm bezet met een ovaal gefacetteerde citrien. 22x22mm. ca 10,2 gram. In goede staat.

Collier met parel&robijn en hanger
Resultaat: 350 EUR

Collier van parel en robijn met een witgouden hanger, 585/000, met diamant. Collier van parel en gefacetteerde robijnkralen, voorzien van een witgouden gematteerde bolsluiting, ø 7mm. In het midden va...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit platte schakels voorzien van veeroog en haak. lengte 44cm, breedte schakels 2,5mm. ca 9,8 gram. In goede staat

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen
Resultaat: 350 EUR

H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Resultaat: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Sàrika Gòth, Stilleven met poppen
Resultaat: 350 EUR

Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Antieke Brevete speeldoos
Resultaat: 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Tafelklok met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Hollandse renaissance kast
Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 312 x 208 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.