Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kop/schotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met roze strik. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen met diamant
Resultaat: 725 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant en opaal
Resultaat: 725 EUR

Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden voorzien van een cabouchon geslepen witte opaal met een rand met 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,80 ct....

Zilveren bestek, zes persoons
Resultaat: 700 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren
Resultaat: 700 EUR

Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij
Resultaat: 700 EUR

Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Resultaat: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

Drie-delig klokkenstel
Resultaat: 700 EUR

Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...

24x Bijbelse tegels
Resultaat: 700 EUR

Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 22 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.

Chinese pot Ø 20 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinenes schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen
Resultaat: 650 EUR

André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Resultaat: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse19e rozenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Resultaat: 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 600 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Gouden horloge met ketting
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden zakhorloge met ketting, 585/000. Zakhorloge met beschermdeksel, voorzien van guilloche bewerking. Voorzien van een witte emaille wijzerplaat met cijfers, gemerkt: Systeme Glashütte. ca 69 ...

Prisma 585 gouden horloge
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, mechanisch, voorzien van een vierkante kast met floraal gevormde zijstukken bevestigd aan een slangenarmband. Het horloge is voorzien van een goudkleurige wijzerplaat...

Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie
Resultaat: 600 EUR

Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.

Antieke globe in houder, 1900
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Twee bronzen Charles Dix kandelaren
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen kat
Resultaat: 600 EUR

Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Chinese tazza met draken decor Ø 21 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen tazza met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 43,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese gele drakenkom Ø 15,1 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel, H 32 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/fruit decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 570 EUR

Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van goud op snee. Versierd met gecontourneerde zilveren hoekstukken, sloten en elementen met draagogen en ketting. Alle...

Witgouden ring met tourmalijn en diamant
Resultaat: 550 EUR

Zware witgouden ring, 750/000, met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljant gesl...

Zilveren armband Chrome hearts
Resultaat: 550 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met schakels voorzien van letters. Voorzien van een bakslot. Gemerkt Chrome hearts, 2001-925. Breedte 23 mm. lengte 21 cm. totaal ca 126 gram. In goede staat

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat

van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht
Resultaat: 550 EUR

van Dulmen Krumpelman. 1887 - 1987. Heide of duingezicht. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Landschap met boerderijen en ganzenhoedster. H 55 x B 100 cm. Enkele beschadigingen. Olieverf op linnen. In redelijke staat.

Zeldzame hanglamp (verguld)
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...

Stel Franse cassolettes, 1900
Resultaat: 550 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Colt - New York
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.

Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen
Resultaat: 550 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Chinese theedoos + kom
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinese theedoos met parelmoer belijmd. Theecompartiment + theekop + deksel. Chip. Afmeting: 13,5 x 24 x 14,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Verte schotel Ø 42,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 550 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Secretaire met opstand, 1860
Resultaat: 525 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Gouden broche met parel en diamant
Resultaat: 500 EUR

Elegante geelgouden broche, 750/000, met diamant en parel. Broche in strikvorm fraai versierd met floraal graveerwerk. De strik is voorzien van witgouden band met 3 diamanten met daaraan een witgouden...

Gouden brede ring met diamant
Resultaat: 500 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten geklemd tussen de band waarin aan weerskanten een balk zit met 4 briljant geslepen diamantjes. T...

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 500 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet in het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, en daaromheen een rand met briljant geslepen d...

Collier van bloedkoraal met gouden streekslot
Resultaat: 500 EUR

Fraai collier van 5 rijen bloedkoraal met wat gemengde kralen, ø 4-6mm, bevestigd aan een prachtige geelgouden streeksluiting, 585/000. ø 37,5mm. versierd met filigrain en peervormige appliqueen en in...

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Resultaat: 500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond
Resultaat: 500 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

G.J. Hoffmann, Strandgezicht met bomschuiten
Resultaat: 500 EUR

G.J. Hoffmann. 1833 - 1873. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,4 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm
Resultaat: 500 EUR

Monogram J.K. 19e Eeuw. 17e Eeuws schip in zware storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits speelgoed
Resultaat: 500 EUR

Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws Franse lantaarnklok
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen harlekijn
Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...

Chinese vaas/lampenvoet
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met groen theeglazuur en vissen decor. 1x Porseleinen bord met rood glazuur en bodemmerk, randschade. Afmeting: Ø 16 x 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 16,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor, front + verso. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 500 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha/zotjes/hert/goud in interieur decor. Verso paars glazuur. Beide borden haarlijn. Afmeting: 7 22 - 24,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

15-Delig Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 475 EUR

15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...

Witgouden choker met diamant en tourmalijn
Resultaat: 450 EUR

Witgouden Designer choker, 750/000, met tourmalijn en diamant. Spangcollier bestaande uit 3 draden en daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljant geslepen diamante...

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Resultaat: 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar
Resultaat: 450 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Antieke speelgoed poppenwinkel
Resultaat: 450 EUR

Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse skeletklok, 1800
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Hollandse zilverkast, 1850
Resultaat: 450 EUR

Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.

Massief eiken 2-deurs kast
Resultaat: 450 EUR

Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote antieke Delftse plaquette
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 450 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kruik Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese bronzen kruik met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 19 cm. In goede staat.