Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...
Grote kristallen odeurflacon voorzien van een zilveren schroefdop, 800/000. Tienkantig lange kristallen flacon voorzien van een zilveren dop versierd met graveerwerk. ø3,5x19cm. In goede staat
Grote oude plated wijnkoeler in vorm van kratervaas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren suikerscheppen, 833/000, een lepel met kolenschep bak en ee bekroonde steen en drie lepel met een vleugelbak, gecontourneerde steel, versierd met graveerwerk. 10-12cm. totaal ca 46 ...
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. breedte kop 26 mm. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...
Zilveren klemarmband, 800/000, Amerikaans, indianen, met een mozaïek van turkooisstenen in de vorm van een landschap met voorstellingen van indianen. Breedte 10 mm, 56x50mm. ca 20,5 gram. In goede sta...
Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....
Zilveren armband en ring, 925/000, armband met 3 gevlochten banden, in rood wit en geel, met zilveren bollen voorzien van magneetslot, 20 cm., en een ring met zirconia's. Breedte 12 mm. ø 57. Totaal c...
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.