Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kop/schotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met roze strik. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen met diamant
Resultaat: 725 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat

Witgouden ring met diamant en opaal
Resultaat: 725 EUR

Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden voorzien van een cabouchon geslepen witte opaal met een rand met 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,80 ct....

Zilveren bestek, zes persoons
Resultaat: 700 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren
Resultaat: 700 EUR

Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij
Resultaat: 700 EUR

Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Resultaat: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

Drie-delig klokkenstel
Resultaat: 700 EUR

Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...

24x Bijbelse tegels
Resultaat: 700 EUR

Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 22 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.

Chinese pot Ø 20 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinenes schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen
Resultaat: 650 EUR

André Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht met zonnestralen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x 145 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Resultaat: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse19e rozenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Resultaat: 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.