Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Witgouden choker met opaal en diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....

Drie-delig klokkenstel
Resultaat: 360 EUR

19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.

Zilveren theepot met comfoor
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...

Zilveren broodmand
Resultaat: 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, met een gecontourneerde ovale vorm voorzien van zaagwerk in spijlen- en floraal decor. De rand van de mand is voorzien van een parelrand. De bodem is voorzien van een grav...

Gouden collier
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met een pauwenoogschakel en een plaatjesschakel, om en om, voorzien van een carabijnsluiting. Breedte 3 mm. lengte 42 cm. ca 12 gram. In goede staat

Parelcollier met withanger
Resultaat: 350 EUR

Parelcollier in het midden voorzien van een witgouden hanger, 585/000, in rozetvorm, ø 15 mm, met 6 cultive parels en 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Het collier is voorzien van een ...

Ebel sport classic horloge
Resultaat: 350 EUR

Ebel sportclassic horloge, staal met goud, voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfer en dagaanduiding. Quarts. kastnummers: 9019 183903. Grootte kast ø34 mm. lengte 19 cm. Werkend. In goede s...

Gouden ring met citrien
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met citrien. Ring met een grote uitgewerkte kop met een bloemvorm bezet met een ovaal gefacetteerde citrien. 22x22mm. ca 10,2 gram. In goede staat.

Collier met parel&robijn en hanger
Resultaat: 350 EUR

Collier van parel en robijn met een witgouden hanger, 585/000, met diamant. Collier van parel en gefacetteerde robijnkralen, voorzien van een witgouden gematteerde bolsluiting, ø 7mm. In het midden va...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit platte schakels voorzien van veeroog en haak. lengte 44cm, breedte schakels 2,5mm. ca 9,8 gram. In goede staat

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen
Resultaat: 350 EUR

H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Resultaat: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Sàrika Gòth, Stilleven met poppen
Resultaat: 350 EUR

Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Antieke Brevete speeldoos
Resultaat: 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Tafelklok met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Hollandse renaissance kast
Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 312 x 208 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.