Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Bewerkte slagring met leeuwenkop voorzien van een band bezet met 5 geslepen diamanten. breedte 18 mm. ø 56. ca 11,6 gram. In goede staat
J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .
Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met goud decor en benen necessaire. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud + verso rood glazuur. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung zoutvat. Minimale chips. Afmeting: 5,5 x 7,4 x 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trompetvaas met paars-groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.