Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot medailles
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude medailles. Europa. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Twee schildpad poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse celluloid schildpad poppen. Nr. 46. Circa 1960. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekkerklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse wekkerklok met rest vergulding. Compositie metaal. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.

Pubklok
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Kinderstoel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Groot wandregaal, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek eikenhouten wandregaal. Circa 1920. Afmeting: 140 x 165 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Engelse butler-tray
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray. Circa 1920. Afmeting: 90 x 25 x 28 cm. In goede staat.

Twee Engelse bijzettafels
Resultaat: 60 EUR

Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.

Spiegel met barock lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.

Wandkleed met familiewapen
Resultaat: 60 EUR

30-er Jaren wandkleed met adelijk familiewapen. Afmeting: 103 x 77 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.

Glazen sculptuur, Flamingo
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Glazen uil
Resultaat: 60 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Twee Gallé-stijl vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Gallé-stijl glazen vazen met floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas in Murano-stijl
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen plooivaas in Murano-stijl. Geel/blauw/rood/groen kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

2 Glazen Presse-papier
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Vijf Japanse theekommen
Resultaat: 60 EUR

Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese kopjes Ø 6,4 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/vogel decor. Twee schotels haarlijn + schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met floraal decor. Meiji. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén drakenschotel, chips. En drie Queng Lung koppen, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 6,5 - 15 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 21 - 26 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x 19e Eeuw, Lange Lijs/peterselie decor, randschade. 1x Queng Lung, floraal/vlinder decor, twee chips. Afmeting: Ø 21 -26 cm. In redelijke staat.